UAB Liunetė buvo įkurta 1992 m. Bendrovė dirba šiose srityse: šilumos tiekimo ir šilumos ūkio priežiūros, vėdinimo - oro kondicionavimo, montuoja vandentiekio, kanalizacijos sistemas.

Kadangi kiekvienas klientas turi skirtingus norus, mes atliekame visus darbus pagal Jūsų pageidavimus ir poreikius.

Prieš atlikdami darbus, konsultuojame įvairiais santechnikos klausimais. Teikdami daug santechnikos paslaugų ir nuolat pirkdami medžiagas iš tų pačių tiekėjų, turime puikias bendradarbiavimo sąlygas su jais, ir galime savo klientams pasiūlyti patrauklią produktų kainą.

Santechnikos darbai – tai sritis kurioje negalima daryti klaidų. Savo darbams suteikdami 5-10 metų garantijas, prisiimame didelę atsakomybę. Jei po keleto metų pradės varvėti prastos kokybės arba netinkamai užpresuota alkūnė, kuri yra paslėpta po prabangia apdaila, arba neduok dieve po laiptais , ar kita, vėliau atsiradusia konstrukcija, mūsų įmonei tai kainuotų didžiules finansines sąnaudas, ir blogiausia – nepatenkintą klientą. Negalėdami sau leisti dirbti nekokybiškai, naudojame tik sertifikuotas medžiagas, kiekvienas meistras už atliktus darbus atsako asmeniškai, todėl broko riziką sumažinome minimaliai.

Atlikdami daug santechnikos darbų ir pirkdami medžiagas dideliais kiekiais, turime puikias bendradarbiavimo sąlygas su patikimiausiais Lietuvos santechnikos prekių gamintojais ir importuotojais, todėl esame tikri, kad savo klientams pasiūlysime geriausią produktų kainą. Taip pat, Jums niekada nereikės rūpintis medžiagų vežimu ar trūkstamų santechninių detalių pristatymu.

UAB Liunetė Santechnika darbuotojai pasirengę padėti Jums nugalėti šilumos tiekimo problemas ir rasti būtent Jums tinkamiausią optimalų sprendimą. Galime ne tik patarti, suprojektuoti ar sumontuoti katilinę, šilumos mazgą ar visą sistemą. Galime ir atnaujinti ar renovuoti esamas sistemas, siekiant sąnaudų mažinimo, patikimumo ar pritaikymo kitokiems poreikiams. Vartotojas, patikėdamas savo šilumos ūkį mūsų UAB Liunetė  specialistams, nusiima nuo savo pečių nereikalingus rūpesčius

Nuoširdžiai dėkodami klientams už pasitikėjimą UAB "Liunetė" pasižada ir toliau savo klientams siūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį.